آموزش بازی فیفا 13

FIFA 13 Turtoial

امروز می خوام شما را بیشتر با بازی FIFA 2013 آشنا کنم.امیدوارم بتونم شما را کمک کنم.

آموزش تکنیک های بازی

FIFA 2013 علاوه بر کیفیت زیبایی که دارد،تکنیک ها و حرکات زیبایی هم نیز دارد.در خود بازی از این تکنیک ها حرفی زده نشده است.من فیلم آموزش تکنیک ها را برای شما قرار می دهم تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی بازی را زیبا تر و پر هیجان تر ادامه بدهید.

دانلود با لینک غیر مستقیم از سرور پیکوفایل

آموزش خوشحالی کردن بعد از گل زدن

آیا وقتی در FIFA 2013 گل می زنید نمی دانید چه جوری خوشحالی کنید؟اشکالی نیست،ما شما را آموزش می دهیم تا دیگر مشکلی هنگام گل زدن برای شما پیش نیاید.

دانلود با لینک غیر مستقیم از سرور پیکوفایل

آموزش کار با برنامه ی X360(برای PC)

این برنامه قطعاً یکی از مهم ترین و کاربردی ترین برنامه هاست که در بازی FIFA 2013 نقش بزرگی داره.X360 برنامه ای است که با اون می تونید تنظیمات یک دسته ی XBOX 360 رو روی دسته ی خودتون قرار بدین.این برنامه طرز کار آسونی داره و من اونو به صورت تصویری برای شما قرار می دهم.

ابتدا شما برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود با لینک غیر مستقیم از سرور پیکوفایل

توجّه داشته باشید که شما برای اجرای برنامه به Microsoft Visual C++ 2010 نیاز دارید.شما می تونید از طریق گوگل و یا هر سایت جستجوگر دیگه این برنامه رو پیدا کنید و نصب کنید.

مرحله ی اوّل:بعد از این که شما فایل رو دانلود کردید باید اونو از حالت فشرده خارج سازید.برای این کار شما باید روی فایل کلیک راست و سپس گزینه ی (Extract To X360CE…) کلیک کنید.

سپس از شما در خواست رمز میشه و شما باید اینو تایپ کنید:www.fifatools.ir و سپس روی OK کلیک کنید.

1

————————————————————————————–

————————————————————————————–

2

مرحله ی دوّم:خب حالا یه فولدر جدید ایجاد شده است که در آن فولدری با نام X360CE وجود دارد.به داخل آن فولدر بروید.سپس فایلی با نام (x360ce.exe)وجود دارد.شما آن را اجرا کنید.سپس از شما سوال می شود که آیا می خواهید دوتا فایل لازم درست شوند؟شما باید در این موقع گزینه ی YES را بزنید(این سوال دوبار پرسیده می شود)

3

مرحله ی سوّم:حال شما باید تنظیمات دستتون رو طبق شکل تنظیم کنید.

4

مرحله ی چهارم:حال تنها یک مرحله مانده به تمام کار و آن هم این است که ما باید ابتدا روی Save کلیک کنیم(نرم افزار X360).سپس دو فایل ایجاد شده در محیط X360 با نام های :

(x360ce.ini) , (xinput1_3.dll)

را در پوشه ی Game بازیتون کپی کنید.

خب حالا پس از این که بازی رو اجرا کردید متوجّه می شوید که می تونید تکنیک ها و دیگر کار ها را انجام بدهید.(باید آنالوگ شما نیز روشن باشد)

خب آموزش ما تموم شده و من امیدوارم تونسته باشم کمکی به شما بکنم.

با تشکّر